Je to už niekoľko mesiacov, čo sa manželia Miriam Šmahel Kalisová (31) a Martin Šmahel (34) odlúčili a nežili viac v spoločnej domácnosti. Oboch ich bolo vidieť na rôznych akciách spolu, čo zmiatlo širokú verejnosť.

Moderátorka sa ku svojmu vzťahu vyjadrovala veľmi stručne a rozchod s manželom považovala za hotovú vec. Spoločne majú malú dcérku Miu (3), ktorú táto situácia určite ovplyvní.

Fitnes tréner sa však rozhodol prehovoriť o rozchode s manželkou. Podľa jeho vyjadrení, v ich vzťahu nefigurovala tretia osoba a problémy v manželstve definoval ako prekážky, ktoré v živote jednoducho sú.

https://www.instagram.com/p/BF3W1DTStD6/?taken-by=martinsmahel

No Martin sa priznal, že mal záujem manželstvo zachrániť aj kvôli ich malej dcérke. Podľa blízkeho zdroja rodiny Šmahelovcov je Miriam veľmi tvrdohlavá a rozhodnutie rozvádzať sa si nedala vyhovoriť nikým. „Zrejme musí zistiť, že život vie byť aj trpký, aby si vážila, čo mala,“ skonštatoval zdroj pre cas.sk.

Šmahel si musel uvedomiť, že nemôže byť jediný, kto má záujem zotrvať v manželstve a rozhodol sa pohnúť ďalej. Hlavne po informácií, ktorú priznala sama markizáčka, a to, že žiadosť o rozvod je už podaná. Martin po odchode zo spoločnej domácnosti, zakotvil u rodičov v Petržalke. No do budúcna si plánuje postaviť dom.

Aj napriek rozvodu, Miriam a Martin moderujú novú reláciu

Zdroj: cas.sk |  Foto: facebook.com