Minulý týždeň sa farmári v šou Bez servítky postarali o  poriadny rozruch. Lucia a Miki sa pustili do Bubici a tá im vracia úder. Rozhodla sa, že prezradí detaily, ktoré si diváci na televíznych obrazovkách nemohli pozrieť! 

[sociallocker]Miriam si minulý týždeň zlizla naozaj drsnú kritiku. Farmárov najviac nahnevala tým, že za ich kulinárske schopnosti ich ohodnotila len symbolickým počtom bodov. Na internete sa na Miriam spustila vlna kritiky, a tak sa rozhodla odhaliť detaily, ktoré diváci nemali možnosť vidieť.

„Keď sa začali vysielať jednotlivé diely, mala som množstvo telefonátov od rodiny a známych. Aj na mojej facebookovskej stránke boli reakcie z 95 percent pozitívne. Ľudia boli zdesení z toho, ako sa ku mne všetci správali. Lucia v očiach ľudí veľmi klesla. Teší ma to. Teší ma, že sa ľudia vžili do mojej kože a že ma chápu,” priznáva s nadšením Bubica. To, že jej Lucia nie je ani trošku sympatická už rozhodne neskrýva.

Na internete sa po odvysielaní bez servítky, objavila aj takáto fotka
Na internete sa po odvysielaní bez servítky, objavila aj takáto fotka

“Aj na mňa sú nejaké negatívne reakcie, ale to sú väčšinou mladí ľudia, ktorí si nevedia predstaviť, čo sa tam dialo. Okrem toho, diváci v zostrihu nemali možnosť vidieť všetko, čo sa tam naozaj odohralo. Stali sa aj omnoho horšie veci, ktoré neboli na kamere. Už len taká cesta z Bratislavy do Námestova bola príšerná. Sedeli sme v aute a Beta s Petrou sa zabávali. Nechcela som sa k nim pripojiť, lebo mali vypité a boli veľmi vulgárne, tak ma bili plastovou fľašou po hlave. To všetko môže potvrdiť šofér auta. Ja som si potom presadla dopredu. To, že mi plastovou fľašou trieskali po hlave, bol vrchol absolútnej neslušnosti a niečoho, čo som v živote ešte nezažila,“ odhalila utajované skutočnosti Bubica.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]