Mirka Partlová (33) sa prednedávnom tajne vydala za svoju lásku, no smiech už stihli vystriedať slzy a smútok. Za všetkým je strata jej milovaného človeka z rodiny…

Mirka Partlová poriadne prekvapila obrovskou životnou novinkou. Pred pár dňami vyplávalo na povrch herečkino dobre strážené tajomstvo. Mirka sa totiž konečne dočkala svojho vysnívaného muža a svadby. Po neúspešnom vzťahu s Petrom Cmoríkom či Patrikom Vyskočilom tak kráska našla šťastie po boku syna šéfa Mufuzy Mateja Galisa (24).

Mladík je síce od herečky mladší o deväť rokov, no ani to nebolo prekážkou v láske zamilovaných holubičiek. Mirka je tak dnes už vydatá pani a so svojím miláčikom pravidelne cestuje po zákutiach sveta. Jej šťastie ale rýchlo vystriedal smútok a plač potom, čo sa dozvedela smutnú novinku.

Na druhý svet totiž odišiel jej milovaný dedko, s ktorým sa včera rozlúčila na jeho poslednej ceste. Krásna tmavovláska je však profesionálka a počas predstavenia Rozum a cit v Divadle Nová scéna na sebe nedala nič znať a naokolo rozdávala úsmevy. Mirka tiež prišla pred rokmi o milovanú maminu, ktorá umrela po onkologickom ochorení. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Mirka Partlová sa tajne vydala za Mateja Galisa
S o 9 rokov mladším mužom cestujú po svete
Mirku ale zasiahla správa o úmrtí jej dedka…

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, Facebook