Do relácie V siedmom nebi zavítala v roku 2015 aj usmiata Miška Keletyová (21), ktorá za záhadných okolností ochrnula počas brigády na Cypre. Dnes bojuje s ďalšou trpkou skúškou osudu.

Miška patrila ešte pred pár rokmi k bezstarostným dievčatám, no všetko sa razom zmenilo, keď sa vybrala brigádovať na Cyprus. V cudzine za záhadných okolností ochrnula a lekári si s ňou dlho nevedeli vôbec rady. Napokon prišli pozitívne výsledky, ktoré potvrdili, že tmavovláska nebude mať trvalé poškodenia a po usilovnom cvičení sa môže opäť postaviť na nohy.

To sa aj stalo a bojovníčka si okrem toho, že tancovala na svojej stužkovej, splnila aj ďalšie sny. S priateľmi sa vydala na koncert do Prahy a v lete 2017 si dokonca našla milujúceho priateľa. Aj keď začalo všetko vyzerať ako v romantickom filme, o svoju oporu v podobe novej lásky napokon prišla.

O tom, prečo sa ich vzťah skončil, sa rozhovorila pre Nový Čas: „Bol mi veľkou oporou, no neskôr sa ukázalo, že potrebuje viac pomoci ako ja, a tak sme sa na jeseň minulého roka rozišli. Rozchod ma zarmútil, a preto sa aj môj zdravotný stav zhoršil. Priateľ bol pre mňa veľkou motiváciou. Napokon som však rada, že to takto dopadlo, lebo by som nespoznala skutočných pozitívnych ľudí, ktorých potrebujem,“ priznáva Miška, ktorá sa tak musela popasovať s ďalšou trpkou ranou od života.

Statočná kráska z obce Veľký Kýr (okr. Nové Zámky) si ale nezúfa a robí naďalej všetko preto, aby mohla byť raz samostatná. Absolvuje pravidelné fyzioterapeutické cvičenia a dvakrát sa dostala aj do výborného sanatória v Českej republike. Tam sa však aj kvôli chýbajúcim financiám viac vrátiť nemohla. Naďalej však navštevuje fyzioterapeutku v dedine a verí, že sa jej stav bude stále zlepšovať.

Miška si na stužkovej zatancovala s Vilom Rozborilom
Do štúdia v Siedmom nebi prišla statočne po vlastných
Kráska prišla o priateľa, no bojuje ďalej

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram, Facebook, TV Joj