Tohto muža si zamilovali tisíce Slovákov vďaka jeho bestsellerom “Mysli si, čo chceš” a “Nemyslite na modrého slona”. Jeho schopnosti zaručene dostanú aj vás!

[sociallocker]Niet divu, že ho mnohí označujú slovom fenomén. Už počas štúdia uskutočnil jeden zo svojich neobyčajných objavov – skôr ako prednášajúci vypovedali ďalšie slová, vedel, čo bude nasledovať. A tak sa začal hlbšie zaoberať silou myšlienok a rečou tela. Po intenzívnom tréningu objavil schopnosť vidieť myšlienky a emócie aj bez slov. Havener netvrdí, že má nadprirodzené schopnosti. Zameriava sa na prirodzené vlastnosti človeka, na ktoré sa v súčasnej modernej spoločnosti zabúda. Za jeho umením teda nie je mágia ani kúzla, je to len pozorné sledovanie správania človeka, o ktorom vám prezradí viac vo svojich knihách. Tieto schopnosti v sebe objavil po tom, ako ho postihla rodinná tragédia. Práve v nich hľadal útočisko a únik z reality.

Thorsten Havener: Viem, čo si myslíš
Thorsten Havener: Viem, čo si myslíš

Dnes je Thorsten úspešným spisovateľom a tiež má svoju vlastnú show v televízii. Vedie aj prednášky, na ktorých dokáže za 90 minút zmeniť životy mnohých ľudí. Na jeho schopnosti nemajú vysvetlenie ani tí najväčší pochybovači a skeptici. Má neobyčajný talent čítať myšlienky ľudí a ovplyvňovať ich konanie bez toho, aby si to vôbec všimli. Pozoruhodné je, že vidí so zavretými očami a dokáže sa vás dotknúť bez toho, aby bol vo vašej blízkosti. Vo svojej knihe “Viem, čo si myslíš” vás nechá nahliadnuť do svojho umenia a tiež vám prezradí niektoré zo svojich techník. S trochou tréningu začnete aj vy vnímať okolie úplne inak než doteraz a vidieť veci, ktoré iným ostávajú skryté.

Zdroj: Topky.sk  |  Foto: Flickr.com [/sociallocker]