Martin Šmahel bol v minulosti vnímaný ako model, fitnessák a napokon manžel moderátorky Miriam Kalisovej, s ktorou má dcérku Miu. Aj keď sa dvojica začala objavovať bok po boku v relácii O 10 rokov mladší, na verejnosti sa prevalil ich nečakaný rozchod. Vtedy sa zdalo, že Martin sa nenápadne vytratí zo sveta šoubiznisu, no ako sa zdá, stal sa pravý opak.

Aj keď množstvo fanúšikov dvojice Šmahel & Kalisová predpokladalo, že fitnessák sa po rozvode stiahne zo sveta médii, opak sa stal pravdou. Statný muž dostal ponuku účinkovať v reality šou Farma X, kde sa vďaka pracovitosti a mimoriadne pozitívnymi vzťahmi so súťažiacimi prebojoval takmer do finále šou. Mnohí sledovatelia ho spočiatku brali s rezervou a očakávali, čo sa z mediálne známeho muža vyvinie, avšak napokon ostali milo prekvapení. Martin sa totiž stal jednou z najobľúbenejších tvárí reality šou, pričom si mnohí pochvaľovali jeho nadhľad, príjemné vystupovanie a chuť pracovať.

Po skončení šou sa však naskytla fanúšikom otázka, čo bude s ich favorizovaným farmárom ďalej. Pred časom sa už totiž objavil v relácii O 10 rokov mladší, kde ako moderátor sekundoval svojej exmanželke Miriam Kalisovej. ,,Moji najbližší z rodiny sa tešia obrovskej a veľmi aktívnej fanúšikovskej základni, ktorá sa pri Farme objavila. Neustále sa moji priaznivci prejavujú, a dokonca ma „bránia“ obhajovaním môjho účinkovania v šou, keď sa objaví nejaký negatívny komentár. Musím sa priznať, že toto som doteraz nepoznal a mám z toho veľmi dobré pocity,“ povedal nedávno pre Plusku.

Aj keď sa Šmahel v minulosti živil skôr svojim telom, práca za mikrofónom mu, zdá sa, mimoriadne vonia. ,,Modeling sa mi páči, keď chodím po móle a všetky oči sú na mne, mám pocit, že viac pozerajú na mňa ako na tie šaty, to si vždy nahováram. Ale najviac ma uchvátili moderovacie práce. To je to, čo ma nejako v poslednom čase najviac baví, keďže som sa chytil na niektorých podujatiach, ktoré boli môjmu srdcu blízke, tak som si povedal, že možno toto je cesta, ktorou sa vydám,“ povedal v rádiu Beta.

Fanúšikovia ho tiež aktívne vyzývajú, aby sa stal novým moderátorom Farmy, pričom by v tomto prípade najskôr musel vyšachovať komičku Evelyn, ktorá prebrala žezlo po Kvetke Horváthovej. ,,To nie je otázka na mňa, ale na tvorcov Farmy. V každom prípade mám moderátorské ambície,“ uviedol. Čo myslíte, má u kompetentných nejakú šancu?

Zdroj: Plus jeden deň