Tretia júnová nedeľa patrí na Slovensku pravidelne všetkým otcom, ktorí práve v tento deň oslavujú svoj Medzinárodný sviatok. Aj keď sa mu v našich končinách zatiaľ neprikladá mimoriadny význam, stáva sa čoraz populárnejším. A jeden z najkrajších darčekov k nemu dostal aj obľúbený herec Vladimír Kobielsky.

Tretia séria markizáckeho seriálu Oteckovia sa už síce dostala do svojho veľkolepého finále, avšak tvorcovia už v týchto dňoch natáčajú nové časti, ktoré sa dostanú na televízne obrazovky po letných prázdninách. Jedným z najobľúbenejších dospelákov z denného projektu je rozhodne Vlado Kobielsky, ktorý stvárňuje manžela herečky Zuzany Mauréry, Mareka. Okrem toho, že je inštalatérom a spolumajiteľom škôlky, má doma aj tri vlastné deti, syna Marečka, dcéru Ninu a Viki.

A práve tá mu dala na Deň otcov krásny darček, ktorý dojal herca takmer k slzám. Izabelka Gavorníka prišla počas pauzy za Vladimírom do šatne, kde mu najskôr podala čokoládovú tyčinku a následne obrázok s nádherným venovaním: „Milý Vladko, chcem ti povedať, že ti prajem všetko najlepšie ku dňu otcov. Mám ťa rada! Od Izi-Viki.“ No nie je rozkošná?

Zdroj: Instagram/vladokobielsky