Nová séria Farmy sa na televízne obrazovky dostane koncom augusta a jej verným fanúšikom sú už známi všetci noví finalisti. Tí zabojujú o finančnú výhru 75 000 eur v skutočne drsných podmienkach. Návrat ku koreňom čaká aj tichého poslucháča Matúša!

Na obrazovky televízie Markíza mieri 13. séria reality šou Farma. Noví účastníci by mali prežiť podmienky, aké tu ešte neboli, pričom o tučnú finančnú výhru bude súťažiť aj 26-ročný Matúš Mrážik z Vranova nad Topľou. Sympatický športovec síce dlhodobo žije v Prahe, no v budúcnosti by sa rád vrátil späť na Slovensko s tým, že pomaly myslí aj na vlastnú rodinu.

Aj keď bolo jeho prihlásenie sa do Farmy spočiatku iba žartom, pred bránami statku si verí a už má aj naplánované, ako naloží s výhrou! Ekonomický inžinier má smelé plány a výhra by mu mala zabezpečiť základ na vlastné bývanie a skleník, kde bude pestovať ovocie a zeleninu. Aby sa mu tento sen podarilo splniť, na Farme plánuje odovzdať svojich 100 %.

„Strach mám asi len z nedostatku jedla. S farmármi si myslím, že budem vychádzať celkom korektne, som nekonfliktný typ človeka a myslím si, že skôr budem ľudí spájať ako rozdeľovať. Najmenej si verím asi v nejakom intrigovaní a taktizovaní, to si myslím, že mi nepristane,“ hovorí pre TV Markíza Matúš.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, IG/farma.markiza