V pondelok sa Braňo pochválil na sociálnej sieti zážitkom z Maďarska, ktorý sa len tak nevidí. Keby sa nebol predtým zastavil na obed, tak by to možno celé dopadlo úplne inak!

[sociallocker]Braňo Mojsej sa v máji vrátil zo Srí Lanky, kde zažil poriadne rušné dni a to vďaka mohutným záplavám a cyklónu, ktoré postihli krajinu. Na svoj Facebook pridával každý deň fotky, ktorými chcel celú nepríjemnú situáciu lepšie priblížiť aj svojim fanúšikom a priateľom. „Aktualizujem: 59 mŕtvych, 400 000 bez strechy nad hlavou, počet nezvestných sa približuje k 200. Situácia sa upokojuje, no prší stále. Vážme si život a užívajme si každý moment v zdraví a bezpečí!“ napísal Braňo a pripojil aj fotku rozbúreného mora.

srilanka

Braňo sa nestačil poriadne ani vrátiť domov a v susednom Maďarsku sa mu opäť prihodilo niečo, čo mohlo ohroziť jeho život. Pár minút predtým, ako prechádzal diaľnicou, na nej núdzovo pristálo malé lietadlo, ktoré narazilo do zvodidiel. Keby sa nezastavil predtým najesť, možno by to celé dopadlo úplne inak a dostal by sa tak do poriadnej kolízie s lietadlom. Našťastie sa nikomu nič nestalo a tak môže na tento dobrodružný zážitok aspoň s úsmevom spomínať.

lietadlo

Zdroj / Foto: Facebook/Braňo Mojsej[/sociallocker]