Šoubiz Nevšedný narodeninový dar od Leoša: NEUVERÍTE, čo dal Liborovi Boučkovi!

Nevšedný narodeninový dar od Leoša: NEUVERÍTE, čo dal Liborovi Boučkovi!

Jeden z najúspešnejších a najlepšie platených českých moderátorov Leoš Mareš daroval kolegovi k narodeninám vskutku neštandardný dar. Libor Bouček oslavoval v stredu 2. decembra okrúhlu štyridsiatku, no jeho kamarát, ktorý sa práve vrátil z dovolenky na Maldivách, sa po vrecku rozhodne neudrel! Ak by ste čakali exotický dar z ďalekého raja, boli by ste na veľkom omyle.

Leoš Mareš pricestoval z ďalekých Maldív, avšak v zápätí vycestoval a strojom času sa odviezol za súdruhmi do Východného Nemecka. Odtiaľ priniesol originálny dar pre kamaráta a kolegu, vyhľadávaného moderátora Libora Boučka. Staré, mimoriadne náročne naštartovateľné motorové vozidlo! „Vymyslel som originálny spôsob, ako sa zbaviť konkurecie. Nasadaj!“ posmelil Leoš Mareš prekvapeného kamaráta, ktorý sa pri pohľade na nebezpečnú „mašinu“ na túto jazdu rozhodne neponáhľal.

Po mnohých neúspešných pokusoch o naštartovanie sa vozidlo prebudilo a narodeninová zábava v podaní Leoša Maroša sa konečne rozbehla. Libor si cestou užíval pohľad nielen na kazetové rádio, ale aj na vonkajšie okolie: „Naozaj je to taká výkladná skriňa,“ vyjadril moderátor nadšenie na mnohopočetné presklené priestory automobilu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/leosmares | Video: streamable.com | Foto: IG/liborboucek, leosmares

Exit mobile version