Nočná mora porotkyne Superstar: Na verejnosť unikli jej nahé fotky!

Dátum:

Kým v Čechách je Patricie Pagáčová (31) jednou z najúspešnejších mladých herečiek, na Slovensku ju diváci spoznali len vďaka šou Superstar. Ako sa však zdá, vždy usmiata kráska má za sebou aj poriadne trpkú skúsenosť.

Patricie Pagáčová si získala množstvo fanúšikov už ako malé dievčatko, keď sa začala objavovať v detských reklamách či rôznych programoch. Neskôr prijala jednu z úloh nekonečného českého seriálu Ulica, kde pôsobila neuveriteľných 14 rokov. Čerstvo vydatá umelkyňa momentálne pôsobí v šou Superstar, kde sa aj vďaka jej názorom stávajú z obyčajných ľudí hviezdy šoubiznisu.

Aj Patricie má však za sebou mladícku nerozvážnosť, ktorú sa však stala čiernym tieňom jej minulosti. Na verejnosť totiž unikli staré snímky, ktoré mala herečka nafotiť ešte ako mladá tínedžerka. “ĽUTUJEM, že sa tie nahé fotky dostali von!” hovorí s trpkosťou Patrícia. “Úprimne, mala som 14 – 15 a fotili sme to so sestrou ako keby príťažlivé fotky, len tak zo zábavy. Obdobie, keď každý skúma a poriadne objavuje svoje telo. Nebolo to nič vulgárne,” uviedla na svoju obranu krásna blondínka.

A ako prežívala, keď sa snímky dostali na svetlo sveta? “Bola som z toho tak zúfalá, že som sa ten večer išla príšerne opiť a druhý deň, keď to vyšlo, mi samozrejme bolo ešte horšie,“ sype si popol na hlavu. „Myslím, že každé dievča nejaké také fotky má. Otázka ale je, ako sa dostali von. Pretože ja už si ani nespomínam, že by som ich niekomu posielala. Príjemné ro rozhodne nebolo,“ dodala.

Fotky môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ahaonline.cz | Foto: Instagram/ patricie.pagacova

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...