Nora Kabrheľová sa po neslávnej minulosti stiahla na istý čas do ústrania a aj dnes si k sebe púšťa len pár ľudí, ktorým dôveruje. Bývalá podnikateľka a hviezda reality šou však prichystala niečo veľké pre divákov a svojich fanúšikov. Okrem toho priznala, že v lete prekonala ťažkú chorobu.

Tmavovláska, ktorá sa medzi Slovákmi preslávila reality šou so svojím bývalým manželom Braňom Mojseom, sa rozhodla opäť vrátiť z ústrania na výslnie. Nora Kabrheľová, ktorá priznala aj výšku svojho dôchodku, totiž v rozhovore pre Šarm otvorene uviedla, že spúšťa veľkú novinku.

Nora sa začala svojim priaznivcom prihovárať vo vlastnej talkšou, ktorú spustila vo štvrtok na platenej platforme, kde musia diváci uhradiť symbolický poplatok. Milovníčka psov zdôrazňuje, že poplatok jej vykryje náklady na priestory, výrobu či kameramana, no sledovatelia nie sú rušení žiadnymi reklamami. K tomuto kroku ju priviedli podľa jej slov vlastní fanúšikovia, ktorí si podobný formát doslova vypýtali.

Na základe toho som sa rozhodla, že idem robiť talkšou. Na Slovensku nie je žiadna, lebo ani nemôže byť. Ak je to vysielané v televízii, sú tam obmedzenia. A to už nie je talkšou,“ uviedla Nora. Zdôraznila, že do šou si plánuje pozývať zaujímavé a neopozerané tváre, pričom jej prvým hosťom sa stal populárny komik Fero Joke.

Expodnikateľka zároveň odhalila, že na začiatku leta zrejme chytila Covid s veľmi nepríjemným priebehom. „Tri týždne som bola nenormálne chorá, už som si myslela, že neprežijem, prisahám. Príšerne som sa dusila, myslela som, že je koniec. Ani spať som nemohla,“ sťažuje sa so slovami, že doposiaľ bojuje s obrovskou únavou a musí oveľa viac oddychovať. Aktuálne ostáva žiť v Bratislave, no neskôr sa mieni vrátiť do rodných Košíc.

Prvú epizódu relácie si môžete pozrieť cez mobilné zariadenia >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Televízia JOJ