Nora Kabrheľová, ktorú všetci poznáme pod známejším priezviskom Mojsejová, sa dnes môže radovať z nového manželstva. Nedávno sa totiž vydala za súťažiaceho z niekdajšej reality show Mojsejovci, ktorú spoločne so svojím bývalým manželom organizovali. Vtedy ešte úspešná podnikateľka zrejme vôbec netušila, že by sa v budúcnosti mohla dostať do problémov, z ktorých ju vyslobodí práve František Kabrheľ.

Po neúspešnej kariére v oblasti politiky padli na podnikateľku Noru Mojsejovú závažné obvinenia z podvodu, ktoré ju mohli dostať za mreže až na desať rokov. Pôvodcom obvinení bol pritom práve František Kabrheľ alias Versače, ktorý tvrdil, že Nore požičal značnú sumu peňazí, ktoré mu doteraz nevrátila. Okolo celej aféry však nastal ešte väčší rozruch po tom, ako sa podnikateľka z Pereša a navrhovateľ trestného činu rozhodli zosobášiť. Okolo celej veci stále vládne záhadná atmosféra, keďže nie je bežné, že by sa v našom štáte súdne spory riešili sobášom.

Médiá túto tému, samozrejme, nenechávajú vychladnúť, a podnikateľku bombardujú otázkami o sobáši. Z jej najnovších tvrdení sme sa dozvedeli, že Nora si spoločný život s Versačem užíva, pričom za najpodstatnejšie pokladá to, že sa majú radi. Košičanke dokonca manželstvo prospieva aj po zdravotnej stránke! Údajne má totiž zvýšený tlak, no pri svojom novom manželovi je pokojná, čo jej dobre vplýva okrem tlaku aj na psychiku.

Takejto neveste by sme dokonca mohli aj závidieť, keďže novinárom, ktorí sa pýtali na svadobnú cestu, odpovedala, že ona má predsa svadobné cesty každý deň. Napriek tomu, že verejnosť informovala o spokojnom spolunažívaní so svojou polovičkou, na otázky o súdnom procese odpovedať odmietala. Veď napokon už nemá dôvod robiť si vrásky nad zažehnanou krízou.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Youtube