Slovenská hudobná scéna sa rozrastá snáď každým dňom, pričom mimoriadnu pozornosť si okrem klasického popu či rocku získava predovšetkým hip hop. Kým na Slovensku máme doposiaľ iba málo žien, ktoré sa rozhodli skúsiť populárny žáner, Niki Alter a Ailin Ace z Bratislavy sú príjemným a sympatickým oživením domácej produkcie.

19-ročné hudobníčky z Bratislavy sa poznajú už od útleho detstva, pričom sa momentálne snažia preraziť svojou hudobnou tvorbou. “Hudbu sa snažíme robiť tak, aby sme v textoch ľudom podali naše skúsenosti a názory, s ktorými sa môžu stotožniť. Zameriavame sa na to, aby naša hudba znela dobre, kvalitne a zároveň aby mala čo povedať,” hovoria rapperky, ktoré práve dnes vydávajú svoj nový singel.

Ich prvá skladba “Zombie” sa stretla s mimoriadne pozitívnymi ohlasmi, pričom prvé reakcie k novej skladbe “Viem, že” hovoria taktiež sami za seba. Fanúšikovia dievčat nešetria chválou a okrem samotného singla oceňujú i videoklip či hlasy rapperiek. “Hudbu robíme od roku 2017 a vieme, že úspech nepríde len tak, zo dňa na deň. Práve tento song, ktorý nesie názov “Viem že”, hovorí o tom, že to máme v sebe a nezáleží na tom, aké budú okolnosti, pretože vieme, že v každom prípade si ten sen splníme. Ak človek nájde to, čo ho napĺňa, nikdy by sa nemal vzdať a mal by byť odhodlaný ísť si za svojim cieľom bez ohľadu na názory ostatných, pretože tomu, kto sa nevzdá, sa to raz podarí,” dodávajú.

Niki Alter a Ailin Ace si dávajú záležať na svojej hudbe, pričom o produkciu skladby sa im postaral Roman Zámožný a videoklip český talentovaný kameraman “Vision by Černik”. Celkom príjemné spestrenie slovenskej hudobnej scény, nemyslíte?

Video: YouTube