Herec, ktorého si diváci obľúbili najmä z jojkárskeho seriálu Profesionáli ako policajta Boborovského sa zmieta v dlhoch. Hrozí mu dokonca exekúcia!

[sociallocker]Herec má totiž na krku dlhy, ktoré vôbec nie sú v malej sume. Kostelný má ku dátumu 14.7.2016 dlh voči Sociálnej poisťovni vo výške až 8 909,85 eur. A kvôli tomu mu dokonca hrozí exekúca na jeho byt v bratislavskej Petržalke, ktorý kúpil v roku 2012. Dokazuje to aj výpis z katastra nehnuteľností, ktorý upovedomuje o začatí exekúcie zriadením exekučného záložného práva a predajom nehnuteľnosti v prospech Sociálnej poisťovne pobočka Bratislava.

Kostelného dlh sa vyšplhal až na skoro 9000 eur

Kostelný však pre plusku.sk povedal, že za to nemôže, pretože sa o tom dozvedel iba prednedávnom, keďže mu pošta pre fyzickú osobu zo Sociálnej poisťovne chodila na starú adresu a tam ju nikto neprebral. Na jeho súčasnú adresu mu vraj prišla až exekúcia. Pre Plusku herec povedal, že voči exekúcii podal odvolanie, pretože dlh považuje za omyl, ktorý vyplýva zo zle vyplneného daňového priznania. A na to si vraj najíma firmu.

Herec sa v poslednom období vyskytoval často aj v markizáckom Búrlivom víne

“Skúste si predstaviť, že vám príde oznámenie, že dlhujete dokopy 16 000 eur, inak vám vezmú byt, a do toho vám začnú krátiť výplatu, z ktorej ten byt splácate. Potom sa dozviete, že vlastne ten dlh je nezmysel, lebo to len firma, ktorá sa stará o vaše dane, zle vyplnila priznanie,“ povzdychol si herec pre Plusku.

Zdroj: pluska.sk, dlznik.zoznam.sk, katasterportal.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]