Obľúbený seriál Horná Dolná privíta novú tvár: Na túto krásku sa môžete tešiť!

Dátum:

Komediálny seriál Horná Dolná prichádza s novými časťami, ktoré opäť rozosmejú tisícky divákov. Na obrazovke sa však objaví nová tvár, ktorá dostala možnosť stať sa súčasťou tímu. Hereckí kolegovia sú z posily nadšení, keďže s ňou v minulosti niektorí pracovali.

Seriál Horná Dolná sa na televíznych obrazovkách objavuje už viac ako tri roky. Z programu, ktorý mal zabaviť divákov iba na pár mesiacov vznikol dlhodobý projekt, ktorý dokonca preslávil dedinku, v ktorej sa natáča. Nová Lehota má totiž iba dvesto stálych obyvateľov, pričom denne navštevuje toto miesto stovka Slovákov.

Okrem overenej hereckej partie sa v seriáli objavil už fitness tréner Martin Šmahel, ktorý si na pár sekúnd zahral farára. Tentokrát kývla na ponuku od Markízy komička Eva ,,Evelyn“ Kramerová. ,,Oslovila ma televízia a ja som rada, že budem môcť hrať popri ľuďoch, ktorých mám rada a s ktorými si rozumiem. Teším sa na to,“ uviedla nadšená blondínka pre cas.sk.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...