Polícia sa momentálne zaoberá prípadom zmiznutej 22-ročnej študentky Soni. Pre rodinu i priateľov bolo veľkou úľavou, keď sa po 26 hodinách našla. Chvíle, kedy bola nezvestná sa naďalej snažia odhaliť vyšetrovatelia. Pred pár hodinami došlo k veľkému posunu v súvislosti s páchateľom.

Podľa najnovších informácií mala byť Soňa unesená, keď vystúpila z autobusu a smerovala domov. Páchateľ jej mal pichnúť do stehna a do zadku injekcie s liekmi na spanie, v dôsledku čoho nebola pri vedomí. Zdravotná sestra ju našla o 26 hodín neskôr pred nemocnicou na Antolskej ulici.

Študentka si z osudnej noci nič nepamätá. Vyšetrovateľom tak nedokáže popísať udalosti z únosu. Taktiež má byť v zlom psychickom stave a policajti ju určite nechcú zaťažovať otázkami, ktoré by boli pre ňu bolestivé.

O to viac je prekvapujúce, že sa mužom zákona podaril veľký posun vo vyšetrovaní pár dní po útoku. ,,…policajti bratislavskej krajskej kriminálky zadržali v priebehu dnešného dňa podozrivú osobu. Bližšie informácie nie je možné v súčasnosti vzhľadom na vykonávané úkony poskytnúť,“ uviedli na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Bratislavský kraj  |   Foto: FB/Polícia SR-Bratislavský kraj, Soňa P.,