Jasmina Alagič sa v priebehu posledných mesiacov stala jednou z najznámejších tehuliek slovenského šoubiznisu. Jej správanie na sociálnej sieti sledujú nielen média, ale predovšetkým tisícky fanúšikov. Najnovšie sa však stala terčom poriadnej kritiky, keďže fotka, ktorá mala pôsobiť humorne, nakoniec vyvolala u žien predovšetkým pohoršenie a hnev.

Jasmina aj Rytmus sú rozhodne temperamentní, pričom v ich vzťahu nechýba veľká láska i vášeň. Potvrdzuje to aj záber na sociálnej sieti, ktorým sa budúca mamička pochválila iba prednedávnom. „Ajoooojte, keď je to teraz takto, po svadbe to bude akože „lepšie”? Rýchlo pochopil, že s takou pomiešankou to bude všetko, len nie pokojné,“ napísala k fotke, kde ju otec jej dieťaťa drží pod krkom.

Aj napriek tomu, že snúbenci tento príspevok brali ako žart a dúfali, že to s nadhľadom zoberú aj fanúšikovia, opak je pravdou. Dotknutým ženám to totiž vtipné rozhodne neprišlo. „Ja viem, že to bolo myslené ako sranda, ale foto mi vôbec nepríde ani vhodné, ani smiešne. Hlavne by neprišlo smiešne ženám, čo si prešli alebo prechádzajú domácim násilím. Prepáč, nepochopila som pointu tejto fotky,“ napísala jedna z fanúšičiek, pričom s ňou súhlasilo takmer 500 ďalších. Myslíte, že je to “cez”?

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic  |  Foto: Instagram/jasmina_alagic, Pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.