Miroslav Marček, ktorý je momentálne obvinený z vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, konečne prehovoril. Priznal sa k ďalšej vražde a prezradil aj detaily!

Marček bol spolu so Szabom, Andruskóm a Zsuzsovou zatknutý a obvinený z prípravy vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Hoci bol doteraz súčinný len Andruskó a polícii prezradil viaceré zarážajúce skutočnosti vrátane otravy redaktorky Fučíkovej, pred pár hodinami sa pohli ľady aj s ostatnými.

Andruskó mal totiž podľa informácií TV Markíza uviesť, že obvinený Marček mal zavraždiť ďalšieho človeka. Ide o podnikateľa Petra Molnára, ktorý pôsobil v oblasti dopravy. Marček sa mal k činu priznať a uviedol, že s ním bol aj ďalší obvinený Szabo. Andruskó tvrdí, že obaja muži sa mu deň po zločine ku všetkému nepriamo priznali a po jeho otázke o vražde sa len usmiali.

Marček sa mal priznať protizločineckej jednotke NAKA a ukázať v dome zavraždeného podnikateľa, ako ku skutku došlo. Rovnako mal pri Malom Dunaji objasniť, kde sa zbavil zbrane. Szabó aj Marček mali pre zavraždeného Molnára pracovať a kým Marček bol šofér, Szabo vykonával činnosť podobnú ochranke.

Marček sa mal priznať k vražde podnikateľa Molnára

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: TV Markíza