Dcéra prezidentky SR Zuzany Čaputovej si prešla kvôli svojej začínajúcej kariére modelky mnohými hejtmi aj kritikou. Emma je ešte len na prahu dospievajúceho života, no už sa stala terčom posmeškov kvôli svojmu znamienku alebo v dôsledku politickej dráhy svojej mamy.

Emma Čaputová sa začala objavovať na viacerých módnych prehliadkach úspešných slovenských návrhárov a rovnako sa stala tvárou prestížnych kampaní na kozmetiku či šperky Petry Tóth.

A hoci má agentúra na jej modelingovú kariéru jasný pohľad a hovorí o tom, že Emma je úspešná kvôli svojmu netradičnému výzoru a prístupu, mnoho Slovákov si myslí svoje. Do kategórie kritikov sa však pridal aj známy modelingový agent Miro Šimonič, ktorý sa vo svete vysokej módy pohybuje celé desaťročia a spolupracuje so svetovými menami.

Podľa jeho slov je kariéra prezidentkinej dcéry postavená na marketingu: “Prezidentkina dcéra na Slovensku prerazila preto, lebo v Hainburgu už nikoho nezaujíma, že je prezidentkina dcéra. Vo svete by podľa môjho názoru neu­spela,” naložil jej na rovinu v rozhovore pre PLUS 7 DNÍ. Aj keď si Zuzanu Čaputovú ako prezidentku váži, rozhodol sa “naliať si čistého vína”: “Organizátori, ktorí si jej dcéru pozývajú na prehliadky, nech sa netvária. Dobre vedia, že to je výborný marketingový ťah,” dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: IG/emma_caputova, Televízia Markíza, RTVS, YT/eReport