Keď sa darí, tak sa darí. Populárny moderátor svetovej šou Británia má talent Anthony McPartlin zapríčinil v nedeľu večer dopravnú autonehodu, pri ktorej došlo k zraneniu iba trojročného dievčatka, ktoré muselo byť urýchlene hospitalizované v nemocnici. K sérii nešťastných životných peripetií sa tak pridala ďalšia, za ktorú si však môže moderátor sám.

Aby toho ale nebolo málo, McPartlin neprešiel dychovou skúškou – bol tak obvinený z riadenia motorového vozidla pod vplyvom návykovej látky a pre podozrenie z ohrozovania cestnej premávky zatknutý a odvedený na policajnú stanicu.

Na svetoznámeho moderátora sa to v poslednej dobe sype zo všetkých strán, veď len minulý rok skončil v liečebni kvôli závislosti na liekoch proti bolesti a v súčasnosti prežíva aj neľahké obdobie v partnerskom živote. Po dlhých jedenástich rokoch sa totiž rozvádza so svojou manželkou Lisou Armstrong, čo ho môže vyjsť poriadne draho. Pár pred sobášom neuzavrel predmanželskú zmluvu, takže môže prísť až o polovicu svojho majetku!

Moderátor britského talentu Anthony McPartlin zavinil dopravnú nehodu pod vplyvom návykovej látkyS moderátorskym partnerom z Talentu Declanom Donnellym

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Instagram