Svetoznáma modelka Adriana Sklenaříková dlhé roky túžila po bábätku, pričom sa jej sen splnil iba pred viac ako rokom. Z milovanej dcérky sa spoločne s manželom veľmi tešia a vychutnávajú si spoločné chvíle. Objavila sa však trpká minulosť v podobe otca slávnej blondínky.

Bývalá majiteľka Guinnessovho rekordu najdlhších nôh sveta (124 cm) sa už viac ako rok teší z dcérky Niny, ktorej venuje každú voľnú chvíľu. Po umelých oplodneniach, ktoré sa nepodarili a potrate sa tak konečne stala mamou.

Záujem o vnučku však prejavil aj otec modelky Miroslav, s ktorým má Adriana veľmi napäté vzťahy. V detstve mal byť veľmi krutý, neustále ju kritizoval a dokonca jej nie raz odoprel lásku. ,,Keď som mala dvadsať rokov, povedal mi: ,,Nemám ťa rád“. Je to jeden toxický človek,“ povedala v minulosti Sklenáříková pre zahraničnú televíziu France 2.

Miroslav sa v posledných týždňoch snaží skontaktovať s dcérou, pričom jej mal poslať svoju fotografiu z detských čias s textom: ,,Pozri, vyzerá ako ja!“ Aj keď by sa mohlo zdať, že zmierenie môže nastať srdcervúcim stretnutím dedka s vnučkou, zrejme sa tak nestane. Adriana totiž odmietla predstaviť Ninu svojmu otcovi. Nechce s ním byť v akomkoľvek kontakte, keďže jej pripomína bolestivú minulosť.

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Instagram/adrianakarambeusklenarikova