V našich končinách mala telenovela o drzej zberačke kávy Palome a romantickom Diegovi pomerne veľký úspech. Zo Silvie Navarro (40) je dnes vzorná mamička a vlasatý fešák Sergio Basañez (48) poriadne zostarol, aj keď má stále šibalský úsmev ako kedysi.

Pred takmer 20 rokmi uzrela svetlo sveta populárna telenovela s názvom “Keď budeš moja”, ktorá denne ťahala pred televízne obrazovky nielen slovenské ženy, ale aj mnohých mužov. Romániku medzi vášnivou Palomou a dedičom plantáži Diegom diváci úplne uverili, keďže láska z nich oboch sršala aj mimo pľacu.

O to väčším prekvapením bolo, keď sa pred pár rokmi priznal, že ho priťahujú muži. Jeho herecká kariéra tým však vôbec neutrpela, keďže momentálne nakrúca telenovelu ,,Por amar sinley“, kde stvárňuje rázneho právnika Gustava Sota, a zároveň účinkuje v divadelnej hre ,,Otec“.

Čo sa týka jeho súkromia, v minulosti mal tvoriť pár s modelom Vincetom Tamavom, ktorý bol od herca o 18 rokov mladší. Kto však ,,Diegovi“ v súčasnosti zohrieva posteľ nie je známe, keďže si svoje súkromie prísne stráži.

Sergio Basañez v priebehu rokov

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook