Na Farme sa už v utorok rozpúta hotové peklo. Svalnatý Matej Jurkovič, ktorý bol medzičasom zo statku vylúčený, zaútočí na Rasťa takým spôsobom, že skončí v nemocnici. Farmári sú z napätia nesvoji a Romana sa psychicky zrúti.

Na Farme sa už v utorok rozpúta hotové peklo, ktoré zasiahne atmosféru na celom statku. Diváci sa tak dočkajú pohľadu na konflikt, ktorý vylúčil Mateja Jurkoviča definitívne z hry. Fitnessák, ktorý si aktuálne užíva vzťah s vypadnutou Mirkou, už totiž stráca nad sebou kontrolu a ide do tuhého.

Sebavedomý Bratislavčan sa netají tým, že to s pomstou voči Romane myslí vážne. Na statku na Záhorí je po voľbe sluhov, ktorými sa stanú práve tmavovláska a Rasťo, dusná atmosféra, ktorá sa dá doslova krájať. Pred samotným útokom vidieť na kamere zábery, počas ktorých Matej rozkopne posteľ.

Napokon sa strhne veľký konflikt na dvore a Rado sa snaží Rasťa, ktorý si s Matejom nadáva, udržať na uzde. Rozzúrený Jurkovič dá Rasťovi silnú hlavičku do tváre, po ktorej sa udrie do zárubne. Neskôr si farmári všimnú, že východniar začína blednúť a necíti sa dobre. Z napätej situácie sa psychicky zrúti aj stále usmiata Romana, ktorá nedokáže zastaviť príval zúfalého plaču a sĺz. Ako to celé dopadne, sa dozviete už dnes večer.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza