Zuzana Plačková sa oficiálne vydávala v októbri minulého roka. V júli tohto roka ale plánovala tradičnú svadbu v kostole a bielych šatách. Kaplán v Čadci však neprejavil veľké nadšenie!

Slovenská playmate Zuzana Plačková je od októbra 2015 vydatá za svojho manžela Reného Strausza, s ktorým si povedala áno v ružových šatách a teniskách v Bratislave. Už vtedy však plánovala tradičnú svadbu v kostole a v bielych šatách v rodnej Čadci. Na sociálnej sieti zverejnila svoju fotku s textom, ktorý odhaľoval, že prípravy na svadbu v kostole sú v plnom prúde a Zuzana už mala vybratý aj dátum 2. júla.

https://www.instagram.com/p/BFLr3jsKK1R/?taken-by=plackova.zuzana

Plejmejtkinu vysnívanú svadbu v kostole v Čadci však prekazil kaplán, ktorý nezdieľal rovnaké nadšenie a obrad odmietol so slovami, že si má zariadiť cirkevný sobáš v Bratislave! Plačková sa po tomto vyjadrení rozohnila a na svojom Facebookovom profile zverejnila drsný odkaz. „Je v poriadku, že nás nechcú zosobášiť v kostole v Čadci? Aj napriek tomu, že tu mám stále trvalé bydlisko? Že mám mať cirkevný sobáš v Bratislave, kde žijem? To čo je do p… za prístup,“ vytočila sa blondínka. ,,Takže svadbu v Čadci v kostole ruším vďaka prístupu našej cirkvi a nebudem mať pokrstené deti vďaka tomuto, to je ok? Prístup nechutne arogantný a že kaplán!„, dodala na adresu miestneho duchovného.

https://www.instagram.com/p/8bUcA-qKx-/?taken-by=plackova.zuzana

Je teda otázne, ako bude prsnatá playmate v plánovaní svojej svadby pokračovať a či vôbec. Tento týždeň ju však každopádne čaká ešte jeden dôležitý deň. 14. mája sa totiž v bratislavskom Babylone po prvýkrát predstaví ako DJ a na svoju adresu rozhodne nešetrí slovami chvály: „Môžem officialne povedať už to viem! Takže teším sa na 14.5. ateliér babylon v BA a tým čo ma podceňovali a hejtovali prajem pekný a úspešný rok.“

Zdroj | Foto: Facebook, Instagram