Nezaradené Plačková spôsobila rozruch: Kvôli nej takmer nevyštartovalo lietadlo!

Plačková spôsobila rozruch: Kvôli nej takmer nevyštartovalo lietadlo!

Queen Zuzana Strausz Plačková, influencerka s viac ako 700 000 sledovateľmi, skutočne vie, ako zaujať. Okrem stavby nového domu, bratislavskej kaviarne, vozového parku luxusných automobilov a finančne nákladných dovoleniek, sa postarala aj o rozmar v lietadle. 

Zuzana je v očiach slovenskej verejnosti známa nie iba ako influencer na sociálnej sieti, ale aj ako mimoriadne úspešná podnikateľka. Čoho sa chytí, to premení na zlato, inak tomu nie je ani v prípade vyrábania, distribúcie a predaja ochranných rúšok s aktívnym striebrom. Aj keď kvalitu jej ochrannej pomôcky nespochybňuje žiadna inštitúcia, oponovať si dovolila samotná letuška.

Zuzana sa po nákladnej ukrajinskej plastickej operácii tváre rozhodla zotavovať v Turecku, odkiaľ sa s manželom a partiou priateľov presunula do Ameriky. Dovolenkovým dňom už je koniec, avšak cesta domov hladko neprebiehala. Okrem colného, ktoré musela zaplatiť vo výške 2 900 €, sa šokovaná Plačková na sociálnej sieti pochválila aj historkou.

Letuška prinútila influencerku zmeniť svoje kvalitné rúško za jedorázové: „Hneď hádka s pi*ou letuškou, že si mám dať jednorázové ich hnusné rúško! Som odmietla a mi zaje*e, že keď si ho nedám, tak neodletíme. Tak som jej povedala, že keď dostanem koronu, bude sa o mňa pi*a starať a je*la som si ten ich tenký hnusný hnoj na svoje krásne bezpečné rúško,“ nešetrí hnevom Plačková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: queen.plackova