Zuzana Strausz Plačková ešte neoslávila ani 30 rokov a už sa môže hrdo pýšiť neuveriteľne výnosnými výsledkami v oblasti podnikania s oblečením, kolagénmi, gastronómie, no najmä spravovania sociálnej siete Instagram. Niekedy sa dokonca môže zdať, že peňaženka rodáčky z Čadce je bezodná a sny mladej podnikateľky nemajú hranice.

Queen Plačková sa iba prednedávnom chválila na sociálnej sieti piatym výročím sobáša s dlhoročnou láskou Reném, ktorý stojí po jej boku už takmer 12 rokov. Ako sa zdá, Zuzana sa neplánuje rozmaznávať iba značkovým oblečením a cestovaním so svojim vyvoleným, no dopriala si aj poriadne luxusný darček, ktorý na Slovensku bude vlastniť pravdepodobne ako prvá.

Po kúpe extravagantného ružového Brabusu a popri stavbe veľkometrážneho domu má Zuzana financie k dispozícií aj naďalej! Kráľovná slovenského Instagramu sa na svojom profile pochválila skutočným extrémom, keď bolo jej cukríkovému vozidlu zrejme clivo, a tak k nemu dokúpila „veľkého brata“ v čiernom prevedení. Ako vo svojich videách uviedla, nový model bude na Slovensku vlastniť pravdepodobne ako prvá! A aby toho nebolo málo, v júni budúceho roka si k 30. narodeninám prevezme nové Lamborgini. Zuzana, klobúk dolu. Ako sama hovoríš, celkom slušný vozový park!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova, peter.gaman