tvoja tvar znie povedome losovanie

Obľúbená zábavná spevácka šou Tvoja tvár znie povedome sa medzi divákmi teší mimoriadnej popularite. Každý počas losovania tŕpne, koho si jeho obľúbené tváre z televízie vylosujú do ďalšieho kola. Je však losovanie naozaj taká náhoda, ako sa na prvý pohľad zdá?

Šou Tvoja tvár znie povedome je v plnom prúde a aj druhá séria je rovnako úspešná ako jej staršia verzia. Diváci sa vždy tešia, ako sa ich obľúbenec predvedie v ďalšom kole a ako sa popasuje s novou rolou. Pravdupovediac, niekedy to však nevyzerá, že ide o náhodné losovanie ďalšieho kola.

Ako uvádza pluska.sk, v prípade viacerých účinkujúcich sa dá polemizovať o “náhodných” žreboch, ktoré sú pre nich ako ušité. Za všetkých možno spomenúť Andreja Bičana, ktorý si vždy vyžrebuje interpreta, s ktorým bude zábava zaručená. Aká je šanca, že si práve slovenský zabávač vylosuje kráľa Juliena či Shaggyho?

Rosnička Lenka Vavrinčíková je zas mladá a krásna a okrem pekného spevu sa môže pochváliť dokonalou postavou. Rovnakou náhodou pri losovaní si vyžrebovala práve úlohu Natalie Oreiro v zvodných červených šatách, či Kylie Minoque v bielom overale, ktorý viac odhaľuje ako zahaľuje.

Mirka Partlová a Mária Čírová sú speváčky ako lusk a ich žreby taktiež náhodne padli na vynikajúce speváčky svetového formátu ako Aliciu Keys, muzikálové číslo Catheriny Zeta Jones, Christinu Aguileru či muzikálovú Whoopi Goldberg.

Poslednou čerešničkou je aj Sväťo Malachovský, ktorý, ako je známe, vyštudoval operný spev a jeho posledný žreb ako naschvál padol na vynikajúceho operného speváka Petra Dvorského. Žeby sa tohtoročným súťažiacim naozaj tak darilo vylosovať si práve ich srdcové záležitosti? Posúdenie necháme na vás…

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, Facebook