Obľúbená zábavná spevácka šou Tvoja tvár znie povedome sa medzi divákmi teší mimoriadnej popularite. Každý počas losovania tŕpne, koho si jeho obľúbené tváre z televízie vylosujú do ďalšieho kola. Je však losovanie naozaj taká náhoda, ako sa na prvý pohľad zdá?

[sociallocker]Šou Tvoja tvár znie povedome je v plnom prúde a aj druhá séria je rovnako úspešná ako jej staršia verzia. Diváci sa vždy tešia, ako sa ich obľúbenec predvedie v ďalšom kole a ako sa popasuje s novou rolou. Pravdupovediac, niekedy to však nevyzerá, že ide o náhodné losovanie ďalšieho kola.

Ako uvádza pluska.sk, v prípade viacerých účinkujúcich sa dá polemizovať o “náhodných” žreboch, ktoré sú pre nich ako ušité. Za všetkých možno spomenúť Andreja Bičana, ktorý si vždy vyžrebuje interpreta, s ktorým bude zábava zaručená. Aká je šanca, že si práve slovenský zabávač vylosuje kráľa Juliena či Shaggyho?

Rosnička Lenka Vavrinčíková je zas mladá a krásna a okrem pekného spevu sa môže pochváliť dokonalou postavou. Rovnakou náhodou pri losovaní si vyžrebovala práve úlohu Natalie Oreiro v zvodných červených šatách, či Kylie Minoque v bielom overale, ktorý viac odhaľuje ako zahaľuje.

https://www.instagram.com/p/BKgtiz6AH8C/?taken-by=mariacirova

Mirka Partlová a Mária Čírová sú speváčky ako lusk a ich žreby taktiež náhodne padli na vynikajúce speváčky svetového formátu ako Aliciu Keys, muzikálové číslo Catheriny Zeta Jones, Christinu Aguileru či muzikálovú Whoopi Goldberg.

https://www.instagram.com/p/BKRQtBIjk4X/?taken-by=partlovamirs

Poslednou čerešničkou je aj Sväťo Malachovský, ktorý, ako je známe, vyštudoval operný spev a jeho posledný žreb ako naschvál padol na vynikajúceho operného speváka Petra Dvorského. Žeby sa tohtoročným súťažiacim naozaj tak darilo vylosovať si práve ich srdcové záležitosti? Posúdenie necháme na vás…

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, Facebook
[/sociallocker]