Šoubiz Podvod mierený na Andyho Hryca ho rozzúril: Podáva trestné oznámenie?!

Podvod mierený na Andyho Hryca ho rozzúril: Podáva trestné oznámenie?!

Nemiestny žart sa podaril rádiovému spíkerovi a imitátorovi Andrejovi Wallnerovi, ktorému v hlave skrsol bizarný nápad. Všetko si to nakoniec zlízol herec Andy Hryc, ktorý je poriadne napálený. Je o ňom známe, že si len tak po hlave skákať nenechá a určil si ultimátum, inak celú vec poženie na súd!

Všetko to začalo narodeninami Andyho Hryca (68), ktorý sa tentokrát rozhodol, že ich oslávi v kruhu rodiny. No pár dní predtým začal Wallner obvolávať známe osobnosti, pričom napodobnil hlas herca. Pozýval ich na narodeninovú party, kde sa zároveň bude propagovať film Čiara, kde Hryc hral.

No rádiový moderátor si vybral rozhodne nesprávne osoby. Zavolal totiž Gizke Oňovej a hovoril o jej dobrej kamarátke Pavelekovej, ktorá už dávno zomrela. Kontaktoval aj Helenu Vondráčkovú, s ktorou mal Andy päť súdnych sporov. Oslovil aj niekoľko hercov, ktorým sľúbil účinkovanie vo filme Čiara 2 a v neposlednom rade kontaktoval aj politikov. Party sa totiž zúčastnil nový bratislavský župan Juraj Droba či predseda strany SAS, Richard Sulík.

Prečítajte si tiež: Spevák Dušan Grúň a jeho manželka sú na dne: Takéto odporné poníženie od televízie nečakali!

Pod hlúpou zámienkou tam chcel organizátor dotiahnuť aj samotného oslávenca, ten chcel však narodeniny osláviť v pokoji. No keď zistil, čo sa dialo, netajil svoje rozčúlenie. ,,Ďakujem Bohu, že som tam nešiel, inak by niekto dostal po papuli. Napozývali tam ľudí, ktorých nemôžem ani vidieť. Oni si zahrali so mnou veľmi špinavú hru,“ uviedol nahnevaný herec pre cas.sk. Žiada finančnú kompenzáciu v desiatkach tisícoch eur alebo podá trestné oznámenie.

Zdroj: cas.sk, blesk.cz  |  Foto: Facebook