couple, love, proposal and holiday concept - close up of man hiding red box behind from woman at restaurant

Hollywoodsky krásavec začal rok 2019 skutočne vo veľkom štýle. Aj keď to čakal skutočne len málokto, hviezda filmu Jurský park sa iba 3 mesiace od rozvodu zasnúbila s krásnou modelkou Katherine Schwarzenegger.

Je zmyselný a s prehľadom zachránil svet! Minimálne ten jurský. Keď sa na hollywoodskej scéne objavil nový lámač ženských sŕdc, ktorého uhrančivému pohľadu podľahlo v sedačkách kín tisíce žien, Chris bol ženatý s útlou herečkou Annou Faris. S hviezdou série filmov Scary Movie či Domáci maznáčik sa spoznali pri natáčaní snímky ,,Take Me Home Tonight” v roku 2007 a majú spolu šesťročného syna Jacka. Začiatkom augusta však dvojica svetu oznámila zdrvujúcu správu o ich rozchode, pričom pár sa vždy na verejnosti prezentoval ako stelesnenie dokonalého amerického sna.

“Anna a ja sme smutní z oznámenia, že sa rozvádzame. Skutočne sme sa tvrdo snažili dlhý čas a sme naozaj sklamaní. Náš syn má dvoch rodičov, ktorí ho veľmi milujú a práve kvôli nemu chceme zachovať túto situáciu v súkromí, ako to len bude možné. Stále voči sebe cítime vzájomnú lásku, vždy budeme tráviť čas spoločne a pokračovať v najhlbšom rešpekte jeden voči druhému. Chris Pratt and Anna Faris,” uviedol herec vo svojom oficiálnom vyjadrení.

Len tri mesiace po oficiálnom rozvode herec žiari šťastím a po jeho boku sa objavuje nová žena. 14. januára sa Chris pochválil prostredníctvom sociálnych sietí jedinečnou novinkou, a to že sa bude opäť ženiť! „Sladká Katherine, som tak šťastný, že si povedala áno! Som nadšený, že si ťa vezmem,“ napísal zamilovaný krásavec. A čo by sa stalo, keby to dvojici náhodou nevyšlo? Nuž, to bude mať Pratt problém so svojim svokrom, ktorým sa nestane nik iný, ako otec spisovateľky Katky, samotný Arnold Schwarzenegger!

Zdroj: unilad.co.uk | Foto: Twitter, Instagram