Utorkový večer sa niesol v znamení finále súťaže Najväčší víťaz, ktorá doslova zmenila život až osemnástim ľuďom, ktorí sa do nej prihlásili. Každý jeden z nich prešiel neuveriteľnou zmenou, ktorá však nebola ani zďaleka jednoduchá. Stálo to však za to a všetci sa zmenili nielen po fyzickej, ale najmä psychickej stránke.

Pätnásť vypadnutých súťažiacich a traja finalisti. Všetci však majú jedno spoločné – bojovali niekoľko týždňov, aby svoj život zmenili k lepšiemu a podarilo sa to každému jednému z nich. Aj keď sa niektorí nedostali do finále, neprestali na sebe pracovať a chudli aj naďalej. Ten, ktorý z nich schudol najviac, totiž mohol získať sumu 3 000 eur a polročný vstup do fitness centra. Tou šťastnou sa stala Martina, ktorej sa podarilo schudnúť zo všetkých pätnástich najviac, konkrétne 47,2 kg.

Na rad prišlo aj váženie troch finalistov, ktorí majú za sebou naozaj obrovský kus práce a driny, ktorá však priniesla výsledky, ktoré však boli naozaj tesné. Andrea schudla od začiatku súťaže 39,3 kg, čo predstavuje 38,34 %. Dušanovi sa podarilo zhodiť neuveriteľných 61,4 kg, čo percentuálne znamenalo úbytok 39,97 %. Víťazom celej súťaže sa ale stal Julo, ktorý síce schudol menej ako Dušan, presnejšie 60,2 kg, no na percentá to bolo 41,35 %. A práve percentá znamenali v celej súťaži najviac.

Všetci traja finalisti, ale aj zvyšní 15 vypadnutí vyzerali vskutku úžasne a chudnutie im naozaj zmenilo životy k lepšiemu. Stali sa tak motiváciou aj pre ostatných ľudí, ktorí bojujú s nadbytočnými kilami, no zatiaľ nenabrali dostatok odvahy na to, aby so svojím životom niečo urobili.

„Makal som, ako som najlepšie vedel a vyplatilo sa mi to. Nešlo mi o peniaze, ale o zdravie. Ja už som dávno víťaz, pretože som sa zmenil na zdravého človeka. Sám tomu nemôžem uveriť, že som schudol 60 kilogramov. Je to krásne číslo, konečne sa cítim úplne ľahučký,“ prezradil víťaz Julo pre Televíziu Markíza. Blahoželáme!

Súťažiaci Najväčšieho víťaza na začiatku

Súťažiaci Najväčšieho víťaza dnes

Traja finalisti Najväčšieho víťaza

Zdroj/Foto: TV Markíza, Facebook/Televízia Markíza