Na konci marca 2019 zomrel obľúbený kráľ večierkov Dan Nekonečný. Českého speváka našli v jeho dome bez známok života, pričom privolaní zdravotníci mu už nedokázali pomôcť. S umelcom sa rodina, priatelia i fanúšikovia rozlúčili vo veľkom štýle, no miesto jeho posledného odpočinku sa nedávno zmenilo.

Český spevák, tanečník a zabávač nie je medzi nami už viac ako 2,5 roka. Príčinou jeho smrti bol neliečený zvýšený krvný tlak, v dôsledku čoho došlo k infarktu a opuchu srdca i mozgu. Veľkolepý pohreb zariadila jeho bývalá priateľka Zuzana Kardová, s ktorou prežil 19 rokov.

Bývalá láska šoumena sa taktiež stará o posledné miesto jeho odpočinku, pričom sa pred pár týždňami rozhodla premiestniť spevákove pozostatky. ,,Hlavne vďaka Dušičkám som pochopila, že hrob potrebuje viac miesta,“ povedala Zuzana pre český Blesk.cz. Podľa jej slov nečakala, že bude také množstvo fanúšikov navštevovať hrob, pričom mu nosia ozdoby, kvety, slniečka a iné drobnosti.

Údajne nebolo miesto na uloženie všetkých pozorností a problém bol aj s upratovaním priestoru okolo hrobu. Expriateľka Nekonečného zároveň využila príležitosť a do hrobu pridala Danovi novú košeľu a ďalšie osobné predmety. Fanúšikovia však nemajú zúfať, keďže sa nový hrob nachádza na rovnakom cintoríne na pražských Malvazinkách, iba o pár metrov ďalej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/Daniel Nekonečný