Preboha, ako sa toto mohlo stať? Známy spevák obľúbenej chlapčenskej kapely skončil v krvi po nepochopiteľnom čine. Miláčik žien si totiž odhryzol vlastný…

Harry Styles, známy spevák z populárnej chlapčenskej kapely One Direction, to zrejme poriadne prehnal s drogami. Ako uviedol pre Rolling Stones, s partičkou užili známe halucinogénne huby, po ktorých urobil niečo neuveriteľné.

Harry si totiž s priateľmi púšťal Paula McCartneyho, ležali na tráve, kým reproduktori kričali do poľa a si spevák odhryzol kus svojho vlastného jazyka. „Dali sme si hríby a ja som si odhryzol koniec môjho jazyka. Pokúšal som sa ďalej spievať so všetkou tou krvou, ktorá mi vytekala z úst,“ približuje desivý zážitok podľa informácii britského Metra.

Mladý umelec už teraz o príhode žartuje, a dokonca chcel vydať ďalší song na počesť tohto dňa. Zo zranenia sa ale, našťastie, nevykľulo nič vážne a Harry je v poriadku a môže spievať. „Áno, som v poriadku. Dal som si vtedy veľa hríbov,“ zakončuje vysvetľovanie hororovej story. Jeho kamarát z kapely sa pritom musel nedávno popasovať s krutým osudom, keď prišiel o dvoch najbližších členov rodiny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk │ Foto: Instagram/harrystyles