Dano Dangl a Zuzana Kubovčíková Šebová patria k najúspešnejším slovenským zabávačom a potom, čo Markíza zrušila obľúbenú skeč šou Kredenc, ostali mnohým divákom len oči pre plač. Tentokrát sa však dvojica komikov vrátila na televízne obrazovky prostredníctvom šou Tvoja tvár znie povedome, kde spoločne odpálili nesmrteľný hit Zvonky štěstí.

Uplynulú nedeľu sa televízna zábava niesla v znamení šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá momentálne vysiela svoju piatu sériu. Po Andrejovi Bičanovi do poroty tentokrát zasadla šarmantná herečka Zuzana Kubovčíková Šebová, hviezda seriálu Horná Dolná, ktorá bola v minulosti stabilnou súčasťou skeč šou Kredenc.

Spolu s Danom Danglom si počas poslednej epizódy hudobnej relácie zaspomínali na staré časy a v prestrojení sa po odvysielaní všetkých súťažných čísel predviedli ako Darinka Rolincová a Karel Gott. Dvojica komikov následne zaspievala legendárnych hit Zvonky štěstí, ktorý sposôbol nielen u prítomných divákov, ale aj u tých pri televíznych obrazovkách, záchvat smiechu najmä v momente, kedy sa herci objavili v úvode vo výťahu. Ale ako sa hovorí, lepšie raz vidieť ako stokrát počuť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Kubovčíková Šebová a Dano Dangl

Darinka Rolincová a Karel Gott

Zdroj: Markiza | Video: YouTube