Obľúbený moderátor Boris Pršo (34) sa po skolabovaní na generálke tanečnej relácie Let´s Dance dostal do život ohrozujúcej situácie. Rýchle pracovné tempo a problémy s vysokým tlakom si vyžiadalo svoju daň. No zdá sa, že jeho zdravotný stav sa postupne kryštalizuje, čo pomáha lekárom uviesť prognózy.

Boris strávil niekoľko dní v umelom spánku a na otázky rodiny neboli schopní odpovedať ani lekári. Nikto netušil, ako krvácanie do mozgu ovplyvní jeho motorické a mentálne schopnosti. V týchto chvíľach je viac ako isté, že Boris sa nachádza v bdelej kóme a dokonca by mal byť na polovicu tela ochrnutý.

Rodina sa však obáva, že jeho zdravotný stav mu zabráni robiť to, čo miluje. Práca moderátora ho nesmierne baví, no strata reči môže všetko zmeniť. ,,Keď sa aj preberie, tak sa bude musieť zrejme naučiť opäť rozprávať a chodiť.  V nasledujúcich dňoch sa uvidí, či to krvácanie bolo vážne,“ uviedol blízky zdroj pre topky.sk.

V prípade ak krvácanie nastalo v dominantnej hemisfére mozgu, sú viac ako pravdepodobné poruchy a vnímanie reči ale aj porucha vedomia. Zatiaľ však nič nie je definitívne a pevne veríme, že sa Boris čoskoro vráti medzi nás, usmiaty a predovšetkým zdravý.

Zdroj: cas.sk, topky.sk  |  Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk