Vždy luxusne “nahodená” a dokonale nastylovaná Dominika Cibulková je pre mnohých fanúšikov nielen významným športovým esom, no čoraz viac sa táto drobná blondínka prezentuje aj ako módna ikona. Drahý kožuch, či nové luxusné topánky si naša najlepšia tenisová reprezentantka môže pokojne dopriať aj každý deň bez toho, aby to zabolelo jej tučné bankové konto. 

Zdá sa, že početné  výťahové “selfičká”, ktorými Dominika zaplavuje sociálne siete, onedlho zabezpečia našej úspešnej športovkyni instagramové prvenstvo a o doterajší titul kráľovnej slovenského Instagramu pripraví prostorekú playmate, Zuzku Plačkovú. Povrchná zábavka, pre ktorú je Dominika tŕňom v oku mnohých followerov, našej tenisovej hviezde na popularite rozhodne nepridáva.

Nekonečný kolotoč fotografií z výťahu, na ktorých sa dobrovoľne, či bez opýtania, objavujú aj “obete” Dominikinych “fotoambícií”, zrejme otravuje život i jej manželovi Michalovi. Na niekoľkých záberoch sa totiž ocitá i samotný Navara, ktorý zrejme ani nevie, že vďaka svojmu znudenému výrazu v tvári, je terčom posmechu fanúšikov na Instagrame. Niet sa čomu čudovať. Prízemný koníček Michalovej úspešnej manželky lezie na nervy nielen polovici Slovákov, ale i Dominikinej drahej polovičke!
 

Zdroj: Instagram