Raper Kali bude otcom: Raper konečne prezradil či čakajú malého hudobníka alebo princeznú!

Dátum:

Raper Kali, jeden z najúspešnejších slovenských hudobníkov súčasnosti, bude už onedlho otcom! Spolu s partnerkou Alicou, s ktorou tvorí pár približne jeden rok, očakávajú svojho prvého potomka, s čím sa už netaja ani na sociálnych sieťach.

35-ročný hudobník je popri Rytmusovi, Majkovi Spiritovi či Egovi jedným z TOP hudobníkov domácej hip-hopovej scény. Sympatickému umelcovi však už onedlho pribudnú tie najkrajšie mužské povinnosti, keď mikrofón a pódium vymení za bábätko a plienky.

„Budeme traja a veľmi sa z toho tešíme. Nechcel som to riešiť verejne, lebo nerád rozprávam o svojom súkromí a hlavne som si na tom nechcel stavať promo. Veľa ľudí z okolia sa nás na to však pýtalo, všimli si to aj fanúšikovia. Už to teda nebudeme tajiť,“ prezradil pred pár dňami pre rádio Europa 2.

Dvojica, ktorá už onedlho chystá svadbu, prostredníctvom sociálnej siete Instagram prezradila, či čakajú malého rapera alebo princeznú. „Baby sú hladné a doma šecko zjedli už,“ napísal k fotke hrdý otecko. Je tak nad slnko jasné, že Kali sa už onedlho stane veľkým tatom dcérky. Gratulujeme! :)

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...