Raper Kali, jeden z najúspešnejších slovenských hudobníkov súčasnosti, bude už onedlho otcom! Spolu s partnerkou Alicou, s ktorou tvorí pár približne jeden rok, očakávajú svojho prvého potomka, s čím sa už netaja ani na sociálnych sieťach.

35-ročný hudobník je popri Rytmusovi, Majkovi Spiritovi či Egovi jedným z TOP hudobníkov domácej hip-hopovej scény. Sympatickému umelcovi však už onedlho pribudnú tie najkrajšie mužské povinnosti, keď mikrofón a pódium vymení za bábätko a plienky.

„Budeme traja a veľmi sa z toho tešíme. Nechcel som to riešiť verejne, lebo nerád rozprávam o svojom súkromí a hlavne som si na tom nechcel stavať promo. Veľa ľudí z okolia sa nás na to však pýtalo, všimli si to aj fanúšikovia. Už to teda nebudeme tajiť,” prezradil pred pár dňami pre rádio Europa 2.

Dvojica, ktorá už onedlho chystá svadbu, prostredníctvom sociálnej siete Instagram prezradila, či čakajú malého rapera alebo princeznú. “Baby sú hladné a doma šecko zjedli už,” napísal k fotke hrdý otecko. Je tak nad slnko jasné, že Kali sa už onedlho stane veľkým tatom dcérky. Gratulujeme! 🙂

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic