Renáta Názlerová je televíznym divákom známa z relácií Súdna sieň a Supermama. Netreba zabúdať, že je aj úspešnou spisovateľkou. Najnovšie zastáva funkciu riaditeľky v centre sociálnych služieb v Pezinku, kde tvrdo pracuje, aby klientom dopriala krásne zážitky.

22. decembra v ranných hodinách náhle skolabovala Renáta Názlerová. Stalo sa tak u nej doma, pričom jej prvú pomoc podal manžel Jozef, ktorý privolal sanitku. Známa televízna tvár, ktorá nám informáciu potvrdila, mala veľké ťažkosti s dýchaním. Jej zdravotných stav sa v priebehu pár sekúnd zhoršil natoľko, že nebola schopná dýchať.

Sympatická brunetka bola okamžite prevezená do nemocnice v Ružinove. Podstúpila potrebné vyšetrenia a urýchlene jej boli postupne podané štyri infúzie s adrenalínom a kortikoidmi. Aj napriek veľkému strachu o svoje zdravie si musí počkať na všetky výsledky z vyšetrení. Ku kolapsu 54-ročnej moderátorky určite prispelo aj jej vysoké pracovné nasadenie v centre sociálnych služieb v Pezinku.

Renáta sa totiž snaží medzi klientov vdýchnuť trochu radosti a pokoja v ťažkých časoch. Nestará sa tak iba o chod celého zariadenia, ale neustále hľadá sponzorov a oslovuje štátne organizácie, aby aspoň maličkosťami potešila jej zverencov. Potvrdzujú to aj fotografie zo sociálnych sietí, kde je pre seniorov neustále pripravený bohatý program či malý darček. Nedávno so skupinou dôchodcov dokonca vyrazila na Vianočné trhy do Bratislavy, pričom si výlet poriadne užili. Názlerová viac o svojom zdravotnom stave prezradí na svojom oficiálnom účte na Instagrame.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zábery Renáty z nemocnice

Foto: FB/Centrum sociálnych služieb Pod Karpatmi, Renáta Názlerová-oficiálna stránka, IG/renata_nazlerova