Speváčka Dara Rolins obľubuje sociálne siete, kde denne fanúšikov poteší nejednou fotkou. Najnovšie pridala snímku z profilu, kde má očividne pod tričkom vztýčenú bradavku. Dara je známa práve tým, že si nepotrpí nosiť podprsenky. 

Populárna blondínka je na scéne poriadne dlho, veď jej sláva začala ešte v útlych detských časoch. Dá sa povedať, že Dara sa odvtedy na scéne drží permanentne, občas poteší skvelou piesňou, zúčastňuje sa mnohých projektov v televízii, koncertuje a v neposlednom rade – nezabúda na fanúšikov na sociálnej sieti. Pridávanie fotiek z bežných alebo špeciálnych dní sa stalo jej súčasťou a verní priaznivci speváčky si pochvaľujú jej zábery.

[sociallocker]Rolins ale naposledy prestrelila a na sociálnu sieť pridala fotku, kde jej pod voľným tričkom vidieť bradavku. Pre ňu asi nič neobvyklé, kedže hrdo chodí do spoločnosti “naostro” a s podprsenkou veľké kamarátky nie sú. Okrem toho dlhé roky poctivo cvičí a má ukážkovú postavu, ktorú by bol hriech príliš zahaľovať. Dara si je toho vedomá a preto nechýbajú ani zábery jej vypracovaného bruška. No posúďte sami, či to preháňa. Podľa nás si to môže dovoliť!

 

 

 

 

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram
[/sociallocker]