Jedna z najúspešnejších domácich kapiel má za sebou jedinečný moment, keď počas ich koncertu v Pezinku došlo k nádhernej udalosti. Potom, ako kapela Fragile dospiela legendárny hit od kapely Queen, sa jeden z návštevníkov odhodlal k najväčšiemu životnému kroku.

Fragile, jedna z najpopulárnejších slovenských kapiel, vystúpila v nedeľu (26. septembra) v priestoroch zámku v Pezinku, kde zaspievala nesmrteľné hity od kapely Queen. Ako hudobníci následne prezradili na sociálnej sieti Facebook, oslovil ich istý Klaudius, ktorý sa po dohode objavil na pódiu s priateľkou, kde ju čakalo neuveriteľné prekvapenie.

Potom, ako dospievali jej obľúbenú skladbu Love Of My Life sa odhodlaný muž postavil a svoju partnerku požiadal pred nadšeným davom o ruku! „Milujem vaše koncerty, pretože ste vždy úžasní, ale tento ostane pre mňa už navždy nezabudnuteľný. Chcem sa vám poďakovať. Braňovi veľmi pekne za to, že sa na to nechal nahovoriť, a že nám umožnil prežiť niečo tak krásne. A moja obrovská vďaka patrí Janke a Martinovi za ich perfektný prístup, odľahčenie a upokojenie, pretože verte, či nie, polovicu z toho si nepamätám,“ napísala do komentára čerstvá snúbenica Viktória. Dvojici srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Fragile, streamable.com