Farmárka Lenka Hrčková čelila obvineniu z prečinu ublíženia na zdraví expriateľke svojho vtedajšieho milenca Petra. Proti prvému rozhodnutiu sa expriateľka odvolala a tak si v utorok farmárka vypočula nový verdikt!

[sociallocker]Koncom minulého roka bola farmárka Lenka Hrčková obvinená z prečinu ublíženia na zdraví. Expriateľka Lenkinho vtedajšieho milenca mala byť podľa obžaloby brutálne napadnutá a zbitá. Okresný súd vypadnutú farmárku v novembri 2015 oslobodil, no toto rozhodnutie sa dobitej žene nepáčilo a preto podala odvolanie. V utorok sa na súde rozhodlo o Lenkinom osude.

Odvolací senát však nové odvolanie odmietol a potvrdil verdikt prvostupňového súdu, ktorý znel “nevinná”. Výbušná farmárka je tak nakoniec spokojná: “Ja som s rozsudkom spokojná. Cítim sa nevinná. Túto pani osobne nepoznám, takže som s ňou nemala žiadny styk. Nevedela som kto to je, až pokiaľ mi nezačala vypisovať na sociálnu sieť. Útok chcela zvaliť na mňa, ale jej to nevyšlo, dodáva Hrčková pre Nový Čas. V súčasnosti na sociálnych sieťach zverejnila fotku, na ktorej hnedovláska leží na posteli s neznámym mužom.

https://www.instagram.com/p/BEji-bhue0L/?taken-by=llenkahrckovaa

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook [/sociallocker]