V polovici marca 2021 prijala do vysielania relácie Silná zostava pozvanie tenistka Dominika Cibulková, ktorá sa dostala do otvoreného konfliktu so Simonou Salátovou. Okrem iných si v danom období do komičky rypol aj raper Rytmus, za čo sa však s odstupom času ospravedlnil.

V úvodných epizódach talkshow Silná zostava figurovala medzi diskutujúcimi aj stand-up komička Simona Salátová, ktorá sa v časti venovanej cestovaniu na dovolenky počas pandémie nepohodla s Dominikou Cibulkovou. ,,Vieš, mne to príde úplne absurdné, že sa o tom rozprávame na pozadí toho, že ľudia, čo celý život makali a odvádzali dane na Slovensku, zomierajú osamelí v nemocniciach. Prepáč, ja nechápem, ako je možné postovať fotky prírody z Maledív. Ako sa cítiš pri tom?“ spýtala sa Simona priamo pred kamerami Dominiky, ktorá jej úprimne povedala, že sa cíti normálne.

Celá epizóda sa však stala okamžite mimoriadne diskutovanou v širokej spoločnosti, pričom neunikla ani raperovi Patrikovi Vrbovskému. „Ľudkovia, buďme spolupatriční. Načo si kupovať jedny veľké šaty, keď z nich môžeš ušiť 20 šiat pre bezdomovcov,“ napísal raper na margo Simony v zelených šatách, ktorú pomocou úprav viditeľne zväčšil. S odstupom času však svoj postoj verejne vysvetlil a komičke sa chlapsky ospravedlnil.

Rytmus bol v uplynulých dňoch hosťom relácie Real Talk, kde okrem tém ako hip-hop, kariéra, vzťah s otcom či rôznych názorov s moderátorkou prebrali aj inkriminovaný incident. Tá sa hviezdy slovenskej hudobnej scény otvorene opýtala, prečo ponižuje ľudí za ich vzhľad, ktorý nedokážu ovplyvniť, pričom umelec priznal, že celá kauza so Simonou bola mienená vo vtipnom duchu.

,,Som tam dal naschvál moju hlavu. Tiež veľkú… Keď si to všimneš. Pamätáš si to? Dal som do rohu moju veľkú hlavu, takže, aby to bolo aj na mňa. Aby som nebol iba ja ten zlý. Môj primitívny humor,“ prezradil Rytmus, ktorý priznal, že často vo svojich vtipoch prestrelí. “Vieš, koľko ľudí mi písalo a smialo sa na tom? Že to bolo zábavné? Ja to beriem tak, že som chcel rozosmiať ľudí. Áno, môj primitívny humor niekedy zachádza za hranice,“ priznal bez okolkov s tým, že chce ľudí len rozosmiať bez zámeru byť zákerný.

,,Beriem to, že to niekto môže brať, že som zašiel za hranicu. A za to sa môžem kľudne Simone teraz tu pred všetkými omluviť. Že prepáč mi, Simona, ak sa ťa to dotklo. Nebolo to nič osobné, prišlo mi to proste strašne smiešne, že tie šaty som nafúkol,” hovorí a dodáva: “Simonka, prepáč mi. Nechcel som ťa takto uraziť. Chcela som rozosmiať ľudí. A mrzí ma to aj pred mojim synom, nechcem, aby bol takýto,“ ukončil tému o bodyshamingu Rytmus.

Časť ohľadom Simony môžete vidieť po 1.03 hod.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT/Real Talk | Foto: IG/simonacomedy