Sajfa dnes oslávil so svojou manželkou Veronikou Ostrihoňovou svoje 39. narodeniny a okrem zamilovanému statusu pre svoju lásku čosi odkázal aj najsledovanejšej dvojici šoubiznisu Rytmusovi a Jasmíne.

Sajfa je so svojou Veronikou už neuveriteľných 9 rokov a ich láska je stále silnejšia. Pri príležitosti dnešných narodenín jej zabávač zanechal na sociálnej sieti romantický odkaz. Ako je ale pre Sajfu typické, nezaobišlo sa to bez malého žartíku. Intenzitu ich lásky totiž prirovnal k čerstvo zaľúbenému raperovi Rytmusovi a jeho Jasmíne: “9 rokov spolu a stále to cítime rovnako intenzívne ako Rytmus a Jasmína ❤💖💘,” rozcítil sa Sajfa po spoločných rokoch.

Niektorí fanúšikovia sa tak domnievali, že ide zo strany moderátora o sarkazmus, no ten ich vyviedol z omylu so slovami, že ich láske, naopak, fandí. Dvojici tak vyjadril sympatie napriek tomu, že Dara až tak Rytmusovo nadšenie nezdieľa a vykopali vojnovú sekeru. Na ďalší komentár fanúšika, ktorý poznamenal, že o láske Rytmusa a Jasminy sa bude môcť hovoriť vtedy, keď spolu vydržia aspoň toľko ako Sajfa s Veronikou, odpovedal srandista ešte srdečnejšie: “A ani by som sa nečudoval, keby im to tak vydržalo! Veď prečo nie? Je to len na nich. A láske sa vždy fandí!,” dodáva Matej Cifra, u ktorého sú fanúšikovia zvyknutí skôr na humor ako na vážne reči. S Rytmusom si nakoniec Sajfa z recesie vymenil srdiečkové odkazy a je jasné, že ich začínajúcemu vzťahu drží palce.

PS: Sajfa, všetko najlepšie k narodeninám! :)

Sajfa praje novej láske Rytmusa a Jasminy
S Veronikou dnes oslavujú 9. výročie vzťahu

Zdroj │ Foto: Instagram