O chorobe, s ktorou sa herečka Shannen Doherty musí potýkať, sme už niekoľkokrát písali. Seriálová Brenda alebo Prue z Čarodejníc bojuje s rakovinou prsníka ako lev. 

Shannen napriek svojej ťažkej chorobe, zverejňuje príspevky, fotografie a videá na sociálnych sieťach. Takto sa so svojimi fanúšikmi delí o svoje pocity.

Shannen je očividne veľká milovníčka zvierat, ako sme sa aj nedávno mohli presvedčiť. Okrem toho, že pravidelne pridáva príspevky so zvieratami, zúčastnila sa aj galavečera, venovanému dobru zvierat s názvom “Animal hope and wellnes”. Dokonca tam bola ako hostiteľ.

Fanúšikovia sa z jej liečenia a dobrej nálady nesmierne tešia, no Shannen ich svojím posledným príspevkom riadne zmiatla. Na Twitter zverejnila správu, ktorá znela približne takto: “Tento deň….. smiech cez slzy. Vďaka “@annemkortright”, že si zaskočila a toto robíš…”.
K tomu pridala aj odkaz na video, kde si necháva holiť hlavu. Zmysel pre humor však nestráca a z jej slov je rozumieť, že vyzerá ako Bart Simpson.

Podľa odozvy fanúšikov nejde presne určiť, či je to staré video alebo či sa Shannen chystá na ďalšiu liečbu. No každopádne jej držíme palce!

 

 

Tonight @animalhopeandwellness full house and with my love @kurtiswarienko #ahwfgala

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on

Zdroj: Twitter, Instagram | Foto: Tumblr, Instagram