Seriál Oteckovia sa stal jedným z popredných projektov televízie Markíza a diváci sa určite tešia na štvrtú sériu, ktorá sa objaví na televíznych obrazovkách už v septembri. Okrem mnohých známych osobností sa v seriáli objavuje aj Janka Kovalčíková, ktorá nedávno odhalila aj odvrátenú tvár nakrúcania.

Kovalčíková stvárňuje v Oteckoch razantnú právničku, ktorá je prehnane zodpovedná a bojazlivá. V skutočnom živote je však Janka energická žena s neustálym úsmevom na tvári. Seriálová Ema sa v minulosti vyjadrila, že s kolegami zo seriálu má veľmi dobré vzťahy vrátane jej bývalého partnera Romana Poláčika, ktorý je taktiež súčasťou deja.

Herečka však nedávno priznala, že sa na istý čas stala terčom žartíkov. Dominika Kavaschová si totiž vymyslela zvuk pripomínajúci erdžiacu kobylu, ktorý bol venovaný práve Janke. Kovalčíková však mala následne sny, v ktorých sa jej kolegyňa vysmieva a používa práve tento pazvuk.

Z vtipov Braňa Deáka však vznikli taktiež nepríjemné nočné mory. Sympatickej brunetke sa totiž zdávalo o kolegovom sťažovaní sa produkcií, že s ňou nechce točiť, nakoľko je nepoužiteľná. Boli to hrozivo živé sny, ktoré Janku trápili. ,,Povedala som kolegom, aby s posmeškami prestali, už nevedia, kde je hranica. Viem, že to nemysleli zle, len ich to bavilo, tak nechceli prestať,“ priznala herečka pre sarm.pluska.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: markiza.sk, Facebook/Oteckovia, Instagram/brano.deak