Niekdajšia hviezda televízie Markíza sa snažila preraziť v politike, no po odchode od Borisa Kollára sa s novou stranou Hlas ľudu vo voľbách nepresadila. Kariéru političky vymenila teraz za niečo nečakané. 

Martina Šimkovičová sa po nedobrovoľnom odchode z politickej scény po neúspechu v parlamentných voľbách musela vysporiadať aj s nepríjemnými zmenami v súkromí. Predala luxusnú vilu v Prellenkirchene a aktuálne si nažíva v menšom dome v rakúskom Kittsee. Nedávno šokovala novým povolaním, keď prezradila, že sa venuje psychoterapii s klientami a maľovaniu.

Už počas minulého roka však pripravovala svoj návrat na televíznu obrazovku. Nejde ale o tradičné vysielanie. Spolu s majiteľom novej televízie Slovan Petrom Kotlárom moderuje od decembra vlastnú reláciu zameranú na oblasť politiky, no aj očkovania. Na sociálnej sieti pritom zverejnila upútavku, v ktorej sa hovorí o “servise v skromnom šate so vznešeným obsahom”.

“Prvoradou úlohou je ponúknuť priestor slobodnému občanovi, dať mu možnosť vyjadriť sa prostredníctvom živého vysielania. Veríme, že prinesieme nóvum v tom, že poskytneme okrem spravodajského súhrnu aj priestor na vzdelanie a kritické myslenie,” uvádza Šimkovičová, ktorá sa už predtým vyjadrila aj k téme Covidu. Nová relácia začína v pracovné dni o 11. hodine, pričom pred kamerami už privítali aj predsedu ĽSNS.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: televiziaslovan.sk, FB/Martina Šimkovičová │ Foto: televiziaslovan.sk, RTVS