Marcel Forgáč (46) a Milan Junior Zimnýkoval (40) patrili k moderátorským stáliciam aj v Československo má talent, rovnako ako každý počítal s Luckou Bílou (52) v porote. Tento rok je však všetko inak a unikli zákulisné informácie.

Siedma séria ČSMT je už v plnom prúde a súťažiaci majú za sebou náročné kastingy. O to šokujúcejšia bola informácia o tom, že Lucie Bílá si tentokrát nezasadne do poroty kvôli nabitému pracovnému diáru. Zdroj zo zákulisia však pre Plusku prezradil, že za všetkým má byť niečo celkom iné: „Lucie Bílá neodišla dobrovoľne. Zbavili sa jej preto, lebo sa s ňou už veľmi ťažko spolupracovalo, so štábom dochádzalo k neustálym konfliktom, tak ju nahradila Marta Jandová,“ prezrádza nečakané dôvody vedenia.

Rovnako prezradil, čo je za vyhadzovom obľúbenej moderátorskej dvojice Junior a Marcel, ktorí sa museli po dvoch sériách porúčať. Dôvodom má byť fakt, že TV JOJ a Prima sa nebudú na šou podieľať rovnakým podielom ako doteraz: „Siedma séria bude prvýkrát v hlavnej réžii českej Primy. Tá totiž získala až 70-percentný podiel a JOJ-ka sa na výrobe podieľa už iba na 30 percent. Aj preto sa Prima rozhodla, že tohtoročný Talent bude viac český ako slovenský,“ vysvetľuje, prečo siahla televízia po dvojici Šrameková – Gránsky. Dúfajme, že obľúbená talentová šou už neprekvapí žiadnymi inými nečakanými zmenami, ktoré by mohli divákov odradiť.

V ČSMT dostala vyhadzov Lucie Bílá, Junior aj Marcel

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook