Uplynulý pondelok (1. júna) zasahovala polícia pri vyostrenej hádke exmanželov z Dunajskej Stredy, kde mohlo dôjsť k vážnemu nešťastiu. 66-ročná žena tu kuchynským nožom zaútočila na svojho bývalého partnera, ktorého trafila blízko srdca!

Polícia Slovenskej republiky v uplynulých hodinách informovala o nešťastí, ktoré sa udialo v Dunajskej Strede. Bývalí manželia sa tu mali v pondelok večer pod vplyvom alkoholu pohádať, pričom 66-ročná seniorka vytiahla zo zásuvky nôž a napadla ním bývalého partnera. Ten okamžite vyhľadal sám pomoc na policajnej stanici, kde mu bola poskytnutá predlekárska pomoc a privolaná záchranná služba.

Obeť útoku bola s otvorenou bodnou ranou na hrudníku a reznou ranou do stehna prevezená do nemocnice. “Krátko po incidente polícia zadržala jeho bývalú ženu, ktorá sa ku všetkému priznala. Vyšetrovateľ ju po zabezpečení dôkazov obvinil a zároveň predložil návrh na jej väzobné stíhanie. Obvinená už v minulosti napadla svojho muža a nožom mu spôsobila povrchové zranenie,” uviedla hovorkyňa Mária Linkešová. Žene hrozí za ublíženie na zdraví s následkom ťažkej ujmy trest odňatia slobody na 5 až 12 rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia