Obľúbený herec Tom Hanks, ktorý má za sebou skvelé role v legendárnych snímkach, vystrašil začiatkom mesiaca svojich fanúšikov. Počas premiérovej šnúry, na ktorej predstavuje nový životopisný film o Elvisovi Presleym, totiž na videu zachytili znepokojivý detail. 

65-ročná hviezda Hollywoodu Tom Hanks patrí k najobľúbenejším hercom sveta. Počas svojej kariéry stvárnil úžasné postavy v legendárnych snímkach ako Forrest Gump, Zelená Míľa, Zachráňte vojaka Rayana, Philadelphia, Atlas mrakov či Stroskotanec. Aktuálne v Amerike odpremiéroval životopisný film o Elvisovi Presleym.

V novej biografii režiséra Baza Luhrmanna, ktorá mala premiéru na filmovom festivale v Cannes 25. mája, si Tom zahral Elvisovho manažéra. Počas filmovej šnúry zavítal Hanks aj do Austrálie, odkiaľ sa medzi znepokojených fanúšikov dostalo prekvapivé video.

Na tom sa herec priateľsky prihovára publiku s mikrofónom v pravej ruke. Ako však zachytáva záber DailyMail, hercova ruka sa začne odrazu triasť. Miláčik Hollywoodu sa snaží situáciu dostať pod kontrolu tým, že si mikrofón pridrží aj ľavou rukou a na chvíľu si ho do nej aj prehodí. Fanúšikovia sa obávajú, že by sa mohlo jednať o jasný príznak Parkinsonovej choroby. Svetoznáma speváčka zas pred pár dňami potvrdila nádor v hrdle.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, YT/The Graham Norton Show