Tak toto zrejme nikto nečakal! Slávny spevák, ktorý má na konte známe hity, všetkých prekvapil, keď nečakane zrušil pripravovanú svadbu. Jeho snúbenica musela navyše vrátiť luxusný a drahý prsteň.

Takýto nečakaný koniec slávneho páriku zrejme čakal len málokto. Anglický spevák Gareth Gates (35) chodil šesť rokov v krásnou herečkou Faye Brookes (31) a napriek tomu, že sa už v minulosti na krátku dobu rozišli, ich vzťah pokračoval ďalej. Zaľúbenci sa zasnúbili v januári tohto roka, keď pred ňu hudobník pokľakol počas osláv Nového roka v New Yorku.

Podľa informácii denníka TheSun je ale medzi nimi koniec a bol to práve Gareth, kto mal zrušiť zásnuby. „Ona je teraz celkom inde a potom, čo skončila s natáčaním Corrie, pracuje na nejakých nových rolách. Na svadbu sa tešila a dokonca už vybrala aj miesto, no niekde vnútri vedela, že to nie je to pravé. Sú z toho obidvaja smutní, ale zostávajú priatelia,“ uviedol zdroj z okolia dvojice.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rovnako zarážajúce je aj to, že Gareth chce napriek rozchodu v mieri po svojej expriateľke, aby mu vrátila snubný prsteň. Počas zásnub jej totiž na prst nasadil luxusný a drahý 4-karátový diamantový šperk, ktorý ho vyšiel na takmer 30-tisíc eur. Spevákovi tak zrejme prišlo ľúto vyhodených peňazí a herečka sa musela s nádherným šperkom rozlúčiť, hoci ju vraj táto požiadavka prekvapila. Po rozchode trávi spevák čas v Španielsku, kým Faye ostala v Británii a na jej profile sa objavili slová o nových začiatkoch.

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Instagram/gareth_gates, YouTube/GarethGatesOfficial